D. ZA RUB. RUBEL POWER F. 7,8 kg EXPERT
11,89 €
1,52 €/kg · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
17,74 € 4 lanca
Najviša
23,31 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 11,89 €1,52 €/kg
- NTL 17,25 €2,21 €/kg
- Trgovina Krk 18,49 €2,37 €/kg
- Trgocentar 23,31 €2,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105183583. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
11,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 056, 3.10.2026. (KASTAVSKA CESTA 19, MATULJI)
- NTL
-
17,25 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20591, 3.10.2026. (TVRDAVICA 47, OSIJEK)
- Trgovina Krk
-
18,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121185, 3.10.2026. (ul. Stjepana Skreblina 3, PREGRADA)
- Trgocentar
-
23,31 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P120, 3.10.2026. (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE POWER FRESH 9 kg (120 PRANJA) RUBELnajniže u Studencu akcija 9,00 €1,00 €/kg
- PERSIL DET PERSIL FBS 2.475kg=45PRnajniže u Plodinama 13,99 €5,65 €/kg
- PERSIL PERSIL 990 G 18 PRANJA POWER EXPERT SILANnajniže u NTL-u 2,99 €3,02 €/kg
- PERSIL DET PERSIL FBS 2.97kg=54PRnajniže u lancu Gavranović 11,99 €4,04 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE POWDER FBS 1,98 kg 36 PRANJA PERSILnajniže u Kauflandu 9,99 €5,05 €/kg