Ornel Omekšivač Golden dream 800ml
1,89 €
2,36 €/l · u 16 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,59 € 16 lanaca
Najviša
3,49 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,89 €2,36 €/l
- Studenacakcija 1,90 €2,37 €/l
- Metro 1,99 €2,49 €/l
- Spar 1,99 €2,49 €/l
- Gavranović 2,29 €2,86 €/l
- Trgovina Krk 2,29 €2,86 €/l
- Vrutak 2,59 €3,24 €/l
- Bosoakcija 2,69 €3,36 €/l
- Djelo Vodice 2,69 €3,36 €/l
- KTC 2,95 €3,69 €/l
- Kaufland 2,95 €3,69 €/l
- Konzum 2,95 €3,69 €/l
- Plodine 2,95 €3,69 €/l
- Ribola 2,95 €3,69 €/l
- Tommy 2,95 €3,69 €/l
- Trgocentar 3,49 €4,36 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105181893. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,89 € (-5%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
- Studenac
-
1,90 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Metro
-
1,99 € (-17%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Spar
-
1,99 € (-23%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Gavranović
-
2,29 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 323, 3.10.2026. (Sveti Petar 15, OGULIN)
- Trgovina Krk
-
2,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Vrutak
-
2,59 € (-13%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Boso
-
2,69 €; akcija je počela prije naših zapisa (+4%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
2,69 € (+8%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
2,95 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
2,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
2,95 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
2,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
2,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
3,49 € (+17%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE GOLDEN DREAM 1,6 L ORNELnajniže u Studencu akcija 1,90 €1,19 €/l
- Ornel Omekšivač za rublje 96pr. SK1najniže u Kauflandu akcija 3,95 €1,65 €/l
- ORNEL 800ML ORNEL OMEKŠ GOLDEN DREAMnajniže u Bosi akcija 2,69 €3,36 €/l
- ORNEL 800ML ORNEL OMEKŠ GOLDEN DREAMnajniže u Metrou 19,88 €2,48 €/l
- ORNEL OM ORNEL GOLDEN DREAM 2.4L + 500MLnajniže u Konzumu 3,99 €1,66 €/l