ORNEL 2,34 kg C.CALM
5,00 €
2,14 €/kg · u 4 lanca
u Konzumu
Prosječna
8,23 € 4 lanca
Najviša
11,29 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 5,00 €2,14 €/kg
- Ribolaakcija 5,99 €2,56 €/kg
- Plodine 10,62 €4,54 €/kg
- Djelo Vodice 11,29 €4,82 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105180094. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
5,00 € (-58%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Ribola
-
5,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-50%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 003, 3.10.2026. (Gospojska strada 1 Kastel Sucurac)
- Plodine
-
10,62 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Djelo Vodice
-
11,29 € (-19%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ CALMING 800 ml ORNELnajniže u Metrou 1,99 €2,49 €/l
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE CALMING 1,6 L ORNELnajniže u KTC-u 2,99 €1,87 €/l
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE CALMING 2,4L ORNELnajniže u Kauflandu akcija 3,95 €1,65 €/l
- ORNEL OMEKŠIVAČ 2,9 L ORNEL CALMINGnajniže u Kauflandu 3,95 €1,36 €/l
- ORNEL OMEKŠIVAČ 2,4 ml+ 500 ml GR.ORNEL CALMINGnajniže u Konzumu 3,99 €1,66 €/l
- ORNEL ORNEL CALMING 900 ml (12) SAPONIAnajniže u Stridonu 1,39 €1,54 €/l