BIS 470 ml HANDYSEPT
1,99 €
4,23 €/l · u 4 lanca
u Tommyju
Prosječna
4,47 € 4 lanca
Najviša
7,70 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 1,99 €4,23 €/l
- Ribola 3,94 €8,38 €/l
- Plodine 4,25 €9,04 €/l
- NTL 7,70 €16,38 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105172983. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-83%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10327, 3.10.2026. (ULICA DR FRANJE TUĐMANA 18, STARIGRAD PAKLENICA)
- Ribola
-
3,94 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 022, 3.10.2026. (Ul.Branitelja dom.rata 4a Sibenik)
- Plodine
-
4,25 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 037, 3.10.2026. (TOMISLAVOVA 51, KRIZEVCI)
- NTL
-
7,70 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 32019, 3.10.2026. (Varazdinska 49, Donji Kucan, VARAZDIN)
Druge veličine
- BIS 150 ml HANDYSEP.najniže u Plodinama 2,45 €16,33 €/l
- Bis Handysept Bis Handysept vlažna maramica 1/1najniže u Kauflandu 0,14 €
- DEZICLEAN BIS 650 ML HANDYSEPT PROnajniže u Plodinama 6,63 €10,20 €/l
- BIS BIS HANDYSEPT PRO 330 mlnajniže u Plodinama 3,71 €11,24 €/l
- BIS 5L BIS HANDYSEPT PRO DEZINF.najniže u Metrou 26,83 €5,37 €/l
- BIS H.VL.MAR.15 KOM SEP.najniže u Plodinama 0,61 €