Likvi det.za suđe ultra fresh 1,35 l
1,33 €
0,99 €/l · u 15 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,53 € 15 lanaca
Najviša
4,49 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,33 €0,99 €/l
- Stridon 2,39 €1,77 €/l
- Sparakcija 2,99 €2,21 €/l
- Ribolaakcija 3,29 €2,44 €/l
- KTC 3,49 €2,59 €/l
- NTL 3,59 €2,66 €/l
- Kaufland 3,79 €2,81 €/l
- Konzum 3,79 €2,81 €/l
- Metro 3,79 €2,81 €/l
- Plodine 3,79 €2,81 €/l
- Tommy 3,79 €2,81 €/l
- Bosoakcija 3,89 €2,88 €/l
- Jadranka 4,19 €3,10 €/l
- Trgovina Krk 4,39 €3,25 €/l
- Djelo Vodice 4,49 €3,33 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105170330. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
1,33 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stridon
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.61, 3.10.2026. (Ksaver 200, Zagreb)
- Spar
-
2,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,79 €, 29.9.) (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Ribola
-
3,29 €; akcija je počela prije naših zapisa (-13%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- KTC
-
3,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- NTL
-
3,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Kaufland
-
3,79 € (+9%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
3,79 € (+9%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Metro
-
3,79 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
3,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
3,79 € (+9%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Boso
-
3,89 €; akcija je počela prije naših zapisa (+8%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Jadranka
-
4,19 € (+5%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgovina Krk
-
4,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Djelo Vodice
-
4,49 € (-10%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Druge veličine
- LIKVI DET LIKVI ULTRA FRESH 2X900 mlnajniže u Konzumu 2,99 €1,66 €/l
- SAPONIA D.D. DETERĐENT ZA SUĐE ULTRA FRESH 900 ml LIKVInajniže u Stridonu 1,85 €2,06 €/l
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA SUĐE ULTRA FRESH 450ml LIKVInajniže u Tommyju 0,99 €2,20 €/l
- LIKVI DET LIKVI ULTRA ORIGINAL 450mlnajniže u Tommyju 0,99 €2,20 €/l