FAKS GEL 1 l COLOR
3,98 €
3,98 €/l · u 3 lanca
u Ribolu
Prosječna
5,04 € 3 lanca
Najviša
6,49 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 3,98 €3,98 €/l
- Stridon 4,64 €4,64 €/l
- Tommy 6,49 €6,49 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105168030. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
3,98 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 013, 3.10.2026. (A.Stepinca 41 Trogir)
- Stridon
-
4,64 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Tommy
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10304, 3.10.2026. (PUT BOKANJCA 37, ZADAR)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FAKS FAKS 900 ml GEL WHITE-COLORnajniže u Studencu akcija 4,74 €5,27 €/l
- FAKS FAKS GEL 1,8 l WHITE&COLOR SCnajniže u Kauflandu 5,99 €3,33 €/l
- FAKS FAKS GEL 900 ml COLOR SCnajniže u NTL-u 3,99 €4,43 €/l
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE GEL COLOR 900ml/20 PRANJA FAKSnajniže u Studencu akcija 3,00 €3,33 €/l
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE GEL COLOR BY ORNEL 2,7L /60 PRANJA FAKSnajniže u Bosi akcija 9,99 €3,70 €/l
- FAKS FAKS GEL 1,8 l COLORnajniže u Kauflandu 5,99 €3,33 €/l