ZAČ.PAPRIKA SLAT.VEG.POD.200 g
1,90 €
9,50 €/kg · u 9 lanaca
u Studencu
Prosječna
2,80 € 9 lanaca
Najviša
3,29 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,90 €9,50 €/kg
- Stridon 2,04 €10,20 €/kg
- KTC 2,99 €14,95 €/kg
- Konzum 2,99 €14,95 €/kg
- Plodine 2,99 €14,95 €/kg
- Spar 2,99 €14,95 €/kg
- Tommy 2,99 €14,95 €/kg
- Vrutak 2,99 €14,95 €/kg
- Trgocentar 3,29 €16,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104294648. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
1,90 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stridon
-
2,04 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- KTC
-
2,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
2,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
2,99 € (-3%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
3,29 € (-10%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA SLATKA MLJ VR 50g VEGETA MAESTROnajniže u Stridonu 0,66 €13,20 €/kg
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA DIMLJ SLATKA MLJ 70g VEGETA MAESTROnajniže u Kauflandu akcija 0,89 €12,71 €/kg
- Podravka ZAČ.PAPRIKA SLAT.VEG.POD.400 gnajniže u Konzumu 1,00 €2,50 €/kg
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA SLATKA MLJ VR 100g VEGETA MAESTROnajniže u Kauflandu akcija 1,01 €10,10 €/kg