ZAČ.PAPRIKA SLAT.VEG.POD.400 g
1,00 €
2,50 €/kg · u 6 lanaca
u Konzumu
Prosječna
3,82 € 6 lanaca
Najviša
5,59 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 1,00 €2,50 €/kg
- Studenacakcija 2,50 €6,25 €/kg
- Stridon 3,06 €7,65 €/kg
- Plodine 5,39 €13,47 €/kg
- Tommy 5,39 €13,47 €/kg
- Spar 5,59 €13,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104294600. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,00 € (-81%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0205, 3.10.2026. (SARAJEVSKA 6, ZAGREB)
- Studenac
-
2,50 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stridon
-
3,06 € (-30%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Plodine
-
5,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
5,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
5,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA SLATKA MLJ VR 50g VEGETA MAESTROnajniže u Stridonu 0,66 €13,20 €/kg
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA DIMLJ SLATKA MLJ 70g VEGETA MAESTROnajniže u Kauflandu akcija 0,89 €12,71 €/kg
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA SLATKA MLJ VR 100g VEGETA MAESTROnajniže u Kauflandu akcija 1,01 €10,10 €/kg
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA SLATKA MLJ VR 200g VEGETA MAESTROnajniže u Studencu akcija 1,90 €9,50 €/kg