Podravka zel. masline odgorčene700g/400g
4,59 €
6,56 €/kg · u 6 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
4,59 € 6 lanaca
Najviša
4,59 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 4,59 €6,56 €/kg
- Kaufland 4,59 €6,56 €/kg
- Plodine 4,59 €6,56 €/kg
- Tommy 4,59 €6,56 €/kg
- Trgocentar 4,59 €6,56 €/kg
- Vrutak 4,59 €6,56 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104279287. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Kaufland
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
4,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
4,59 € (-10%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Vrutak
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA MASLINE ZELENE OTKOŠT 650g/320g PODRnajniže u Stridonu 2,16 €6,75 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO MASLINE ZELENE PUNJENE S PAPRIKOM 680 G PODRAVKAnajniže u Stridonu 2,49 €6,38 €/kg
- PODRAVKA MASLINE ZELENE OTKOŠT 330g/160 g PODnajniže u Stridonu 1,52 €9,50 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO MASLINE ZELENE PUNJENE S PAPRIKOM 350 G PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,82 €9,58 €/kg
- PODRAVKA MASLINE ZELENE 350g/ 200g PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 0,80 €2,29 €/kg
- MASLINE ZELENE 2450G SMSnajniže u lancu Vrutak 11,29 €4,61 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?