PAŠTETA PIKETA ČAJNA 850 g
Najniža danas
4,64 €
5,46 €/kg · u 1 lancu
u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Trgovina Krk 4,64 €5,46 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 4,64 € (3.10.)
4,64 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850104279164
- Trgovina Krk
-
4,64 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121182, 3.10.2026. (Nova cesta 6, MARIJA BISTRICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA D.D. PAŠTETA ČAJNA 95 g PIKETAnajniže u Tommyju akcija 0,79 €8,32 €/kg
- PIKETA PIKETA ČAJNA PAŠTETA 100 g AL PIKnajniže u Stridonu 0,73 €7,30 €/kg
- PODRAVKA PASTETE I MESNE KONZERVE PASTETA CAJNA PIKETA 50 G ALUSEAL PODRAVKAnajniže u Stridonu 0,73 €14,60 €/kg
- PAŠ.ČA/PIK.3X100 g VIŠEJEVIŠEnajniže u Stridonu 2,25 €22,50 €/kg
- PODRAVKA d.d. KOPRIVNICA PAŠTETA ČAJNA FINA 30g PIKETAnajniže u KTC-u 0,37 €12,33 €/kg
- SLJEME PAŠTETA ČAJNA 100g U OVITKU SLJEMEnajniže u Konzumu 0,99 €9,90 €/kg