Podravka Kokošja kocka 40 g
0,68 €
17,00 €/kg · u 14 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,14 € 14 lanaca
Najviša
1,45 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,68 €17,00 €/kg
- Sparakcija 0,87 €21,75 €/kg
- Kaufland 1,09 €27,25 €/kg
- KTC 1,15 €28,75 €/kg
- Konzum 1,15 €28,75 €/kg
- Plodine 1,15 €28,75 €/kg
- Ribola 1,15 €28,75 €/kg
- Studenac 1,15 €28,75 €/kg
- Tommy 1,15 €28,75 €/kg
- NTL 1,19 €29,75 €/kg
- Vrutak 1,19 €29,75 €/kg
- Trgovina Krk 1,29 €32,25 €/kg
- Djelo Vodice 1,33 €33,25 €/kg
- Boso 1,45 €36,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104267208. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,68 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
- Spar
-
0,87 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (1,09 €, 29.9.) (-27%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Kaufland
-
1,09 € (-5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
1,15 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
1,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,15 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
1,15 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
1,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
1,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Vrutak
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgovina Krk
-
1,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121181, 3.10.2026. (Milana Prpica 61, OROSLAVJE)
- Djelo Vodice
-
1,33 € (+22%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Boso
-
1,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA KOCKA KOKOŠJA PODRAVKA 80Gnajniže u Studencu akcija 0,50 €6,25 €/kg
- PODRAVKA KOCKA KOKOŠJA 120g PODRAVKAnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €12,42 €/kg
- PODRAVKA-FOOD INST. JUHA KOCKA KOKOŠJA POD. 60 gnajniže u Tommyju akcija 0,69 €11,50 €/kg
- PODRAVKA KOCKA KOKOŠJA RETRO 120g PODRAVKAnajniže u Lidlu 1,39 €11,58 €/kg
- PODRAVKA 120G PODRAVKA KOCKA KOKOŠJAnajniže u Metrou 27,38 €15,21 €/kg