ĐUVEČ 770 g PODRAVKA (6)
1,83 €
2,38 €/kg · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
3,00 € 3 lanca
Najviša
3,69 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,83 €2,38 €/kg
- Djelo Vodice 3,49 €4,53 €/kg
- Studenac 3,69 €4,79 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104260292. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
- Djelo Vodice
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
3,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T262, 3.10.2026. (Masarykov put 3C, DUBROVNIK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA ĐUVEČ 690 g PODRAVKAnajniže u lancu Jadranka akcija 2,79 €4,04 €/kg
- AM. POVRTNI PROIZVODI PODRAVKA ĐUVEČ LIM.3,95 kg PODRAVKAnajniže u lancu Stanic 8,00 €2,03 €/kg
- PODRAVKA d.d. ĐUVEČ 340g PODRAVKAnajniže u Tommyju akcija 1,65 €4,85 €/kg
- PODRAVKA 690G PODRAVKA ĐUVEČ STAKLENKAnajniže u Metrou 35,70 €4,31 €/kg
- PODRAVKA ĐUVEČ LIM 380 g (12) PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,89 €4,97 €/kg