Grisolino 200 g
0,90 €
4,50 €/kg · u 13 lanaca
u Studencu
Prosječna
2,32 € 13 lanaca
Najviša
2,98 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 0,90 €4,50 €/kg
- Stridon 1,72 €8,60 €/kg
- Kauflandakcija 1,99 €9,95 €/kg
- KTC 2,15 €10,75 €/kg
- Spar 2,34 €11,70 €/kg
- Jadranka 2,49 €12,45 €/kg
- Konzum 2,59 €12,95 €/kg
- Plodine 2,59 €12,95 €/kg
- Ribola 2,59 €12,95 €/kg
- Tommy 2,59 €12,95 €/kg
- Vrutak 2,59 €12,95 €/kg
- NTL 2,69 €13,45 €/kg
- Djelo Vodice 2,98 €14,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104230035. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
0,90 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Stridon
-
1,72 € (-31%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Kaufland
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-23%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
2,15 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ60, 3.10.2026. (PRILAZ JANKA TOMICA 1 ZABOK)
- Spar
-
2,34 € (+7%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Jadranka
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
2,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
2,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Djelo Vodice
-
2,98 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Druge veličine
- PILOT PILOT KEM.OLOV. SUPER GRInajniže u Plodinama 1,99 €
- PODRAVKA KONZERVIRANO JUHA DODATAK GRIS KNEDLI 60 Gnajniže u Stridonu 0,85 €14,17 €/kg
- PILOT BOJE DRV.6 BOJA JUMBO GRInajniže u Plodinama 7,30 €
- VINDIJA D.O.O. DESERT MLIJEČNI GRIS NATUR 200 g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,75 €3,75 €/kg
- VINDIJA D.O.O. DESERT MLIJEČNI GRIS ČOKOLADA 200 g VINDIJAnajniže u lancu Jadranka akcija 0,79 €3,95 €/kg
- LINO LINO GRIS 400 G VRECICA PODRAVKAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,23 €3,07 €/kg