GUSSNEL 1 kg PODRAVKA
2,92 €
2,92 €/kg · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
4,49 € 4 lanca
Najviša
5,89 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,92 €2,92 €/kg
- Jadranka 3,79 €3,79 €/kg
- Djelo Vodice 5,35 €5,35 €/kg
- Trgovina Krk 5,89 €5,89 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104229541. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,92 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Jadranka
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
5,35 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
5,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111110, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA D.D. GUSSNEL 200 g PODRAVKAnajniže u lancu Jadranka 1,69 €8,45 €/kg
- Dolcela ŠKROB GUSSNEL DOLCELA 300 gnajniže u lancu Jadranka 1,99 €6,63 €/kg
- DOLCELA GUSSNEL XXL 450 g PODRAVKAnajniže u Sparu 2,49 €5,53 €/kg
- PODRAVKA-FOOD GUSSNEL ZA SLAN.JELADOLCELA 30 gnajniže u Stridonu 0,33 €11,00 €/kg
- DOLCELA GUSSNEL 200 g (9) PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,65 €8,25 €/kg
- PODRAVKA-FOOD GUSSNEL DOLCELA 30 gnajniže u Studencu akcija 0,05 €1,67 €/kg