PUDING ČOKOLADA 1 kg PODRAVKA
5,29 €
5,29 €/kg · u 7 lanaca
u lancu Stanic
Prosječna
8,08 € 7 lanaca
Najviša
12,50 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanic 5,29 €5,29 €/kg
- Jadranka 5,79 €5,79 €/kg
- Metro 7,36 €7,36 €/kg
- Vrutak 7,99 €7,99 €/kg
- KTC 8,39 €8,39 €/kg
- Djelo Vodice 9,26 €9,26 €/kg
- Trgocentar 12,50 €12,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104229527. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
5,29 € (+13%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Jadranka
-
5,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Metro
-
7,36 € (+27%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Vrutak
-
7,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
8,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Djelo Vodice
-
9,26 € (+32%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
12,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA D.D. PUDING ČOKO.45g (3+1)GRATIS DOLCELAnajniže u KTC-u 1,39 €7,72 €/kg
- PODRAVKA D.D. PUDING ČOKOLADA 45 g DOLCELAnajniže u Stridonu 0,43 €9,56 €/kg
- DOLCELA PUDING ČOKO PERFETTA 80 g DOLCELAnajniže u Studencu akcija 0,40 €5,00 €/kg
- DOLCELA PUDING COKO BANANA PREMIUM 44 G DOLCELAnajniže u lancu Jadranka 0,99 €22,50 €/kg
- DOLCELA PUDING ČOKOLADA PREMIUM 53g PODRAVKAnajniže u lancu Jadranka 0,99 €18,68 €/kg
- DOLCELA PUDING ČOKOLADA 1 kg PODRAVKAnajniže u Stridonu 9,36 €9,36 €/kg