Podravka Sjeckana rajčica
1,00 €
2,56 €/kg · u 10 lanaca
u Konzumu
Prosječna
2,23 € 10 lanaca
Najviša
2,99 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 1,00 €2,56 €/kg
- Stridon 1,31 €3,36 €/kg
- Lidl 1,99 €5,10 €/kg
- Plodine 2,39 €6,13 €/kg
- Ribola 2,39 €6,13 €/kg
- Tommy 2,39 €6,13 €/kg
- Djelo Vodice 2,46 €6,31 €/kg
- Spar 2,59 €6,64 €/kg
- Trgocentar 2,75 €7,05 €/kg
- NTL 2,99 €7,67 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104220616. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,00 € (-60%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0700, 3.10.2026. (SVETI MARTIN 6, VRSAR)
- Stridon
-
1,31 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Lidl
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
2,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
2,46 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
2,59 € (+45%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87089, 3.10.2026. (osijek kneza trpimira 14)
- Trgocentar
-
2,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P195, 3.10.2026. (VARAZDINSKA 2A ZLATAR)
- NTL
-
2,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20206, 3.10.2026. (TRG SV. JOSIPA 2, SLATINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA KONZERVIRANO RAJCICA SJECKANA LIMENKA 400 G PODRAVKAnajniže u Plodinama akcija 1,49 €3,72 €/kg
- Podravka SJEC.RAJČ.BOSILJAK I ORIG.400gnajniže u lancu Jadranka 1,89 €4,72 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO RAJCICA SJECKANA 400 G BIO PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,92 €4,80 €/kg
- SJECKANA RAJČICA 2,55KG PODRAVKAnajniže u Stridonu 3,32 €1,30 €/kg
- PODRAVKA RAJČICA SJ .BOS/ORI.390 g PODRnajniže u Tommyju akcija 1,29 €3,31 €/kg
- PODRAVKA RAJČICA SJECKANA LIM 400 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,31 €32,75 €/kg