Dolcela šlagfix 8 g
0,32 €
40,00 €/kg · u 13 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
0,40 € 13 lanaca
Najviša
0,49 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 0,32 €40,00 €/kg
- Jadranka 0,39 €48,75 €/kg
- KTC 0,39 €39,00 €/kg
- Konzum 0,39 €39,00 €/kg
- Plodine 0,39 €48,75 €/kg
- Ribola 0,39 €48,75 €/kg
- Spar 0,39 €48,75 €/kg
- Tommy 0,39 €48,75 €/kg
- Vrutak 0,39 €48,75 €/kg
- Studenac 0,42 €52,50 €/kg
- Gavranović 0,45 €56,25 €/kg
- NTL 0,46 €57,50 €/kg
- Trgocentar 0,49 €61,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104219481. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
0,32 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1230, 3.10.2026. (Ul Ivana Cesmickog 26 Koprivnica)
- Jadranka
-
0,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
0,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
0,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Plodine
-
0,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
0,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
0,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
0,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
0,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
0,42 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
0,45 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- NTL
-
0,46 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
0,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DOLCELA SLAGFIX 8 G 3 PACK DOLCELAnajniže u Stridonu 0,80 €100,00 €/kg
- DOLCELA ŠLAG FIX 8 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 0,25 €31,25 €/kg
- DOLCELA ŠLAG KREMA ČOKOL 60G 2+1GRAT DOLCELnajniže u Sparu 2,95 €24,58 €/kg
- DOLCELA ŠLAG KREMA VANILI 45G 2+1GRAT DOLCEnajniže u Sparu 2,95 €32,78 €/kg
- DOLCELA ŠLAG PJENA VODA 42g 3+1GRAT DOLCELAnajniže u Kauflandu 3,29 €19,58 €/kg
- DOLCELA SLAG HIT 42 G 3+1 GRATIS DOLCELAnajniže u Kauflandu 3,29 €19,58 €/kg