JUHA KREM RAJČICA 1,5 kg PODR
9,95 €
6,63 €/kg · u 8 lanaca
u lancu Stanic
Prosječna
14,07 € 8 lanaca
Najviša
17,99 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanic 9,95 €6,63 €/kg
- Metro 12,40 €8,27 €/kg
- Jadranka 12,79 €8,53 €/kg
- Tommy 12,85 €8,57 €/kg
- Konzum 13,07 €8,71 €/kg
- KTC 15,99 €10,66 €/kg
- Djelo Vodice 17,50 €11,67 €/kg
- NTL 17,99 €11,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104217388. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
9,95 € (-17%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 140, 3.10.2026. (KARLOVAC 3)
- Metro
-
12,40 € (+8%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
12,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Tommy
-
12,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10297, 3.10.2026. (KAMENAR 2, PRIMOŠTEN)
- Konzum
-
13,07 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0220, 3.10.2026. (DANKOVEČKA 95, ZAGREB)
- KTC
-
15,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ54, 3.10.2026. (SISACKA ULICA 14 KUTINA)
- Djelo Vodice
-
17,50 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
17,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20219, 3.10.2026. (TRG LJ.GAJA 5, OSIJEK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA JUHA KREM RAJČICA S MOZZAR 80g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,23 €15,38 €/kg
- FINI MINI JUHA KREM RAJČ I MOZZ 23g FIN MINInajniže u Stridonu 0,52 €22,61 €/kg
- PODRAVKA JUHA KREM OD RAJČICE 60g PODRAVKAnajniže u Plodinama akcija 1,04 €17,33 €/kg
- PODRAVKA D.D. JUHA KREM RAJČICA 500 ml PODRAnajniže u Tommyju akcija 0,99 €1,98 €/l