JUHA GLJIVE, 1 kg, PODRAVKA
9,86 €
9,86 €/kg · u 12 lanaca
u Metrou
Prosječna
13,24 € 12 lanaca
Najviša
18,12 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 9,86 €9,86 €/kg
- Jadranka 9,99 €9,99 €/kg
- Stanic 11,99 €11,99 €/kg
- Tommy 11,99 €11,99 €/kg
- Boso 12,50 €12,50 €/kg
- Konzum 13,27 €13,27 €/kg
- KTC 13,74 €13,74 €/kg
- Trgovina Krk 13,99 €13,99 €/kg
- Djelo Vodice 14,10 €14,10 €/kg
- NTL 14,29 €14,29 €/kg
- Stridon 15,00 €15,00 €/kg
- Trgocentar 18,12 €18,12 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104217371. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
9,86 € (+5%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Stanic
-
11,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Tommy
-
11,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10160, 3.10.2026. (VUKOVARSKA 36, DUBROVNIK)
- Boso
-
12,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Konzum
-
13,27 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0220, 3.10.2026. (DANKOVEČKA 95, ZAGREB)
- KTC
-
13,74 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ43, 3.10.2026. (INDUSTRIJSKA 7 SLATINA)
- Trgovina Krk
-
13,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111110, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
- Djelo Vodice
-
14,10 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
14,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10103, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
- Stridon
-
15,00 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Trgocentar
-
18,12 € (+10%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P195, 3.10.2026. (VARAZDINSKA 2A ZLATAR)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA JUHA KREM GLJIVE S MASL ULJEM 63gnajniže u Stridonu 1,15 €18,25 €/kg
- PODRAVKA D.D. JUHA KREM OD GLJIVA 54 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,00 €18,52 €/kg
- PODRAVKA D.D. JUHA KREM GLJIVE 500 ml PODRAVnajniže u Tommyju akcija 1,29 €2,58 €/l
- FINI MINI JUHA KREM OD GLJIVA 20g FINI MINInajniže u Stridonu 0,59 €29,50 €/kg