Čokolino 500 g
3,49 €
6,98 €/kg · u 19 lanaca
u Trgocentru
Prosječna
4,93 € 19 lanaca
Najviša
5,99 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 3,49 € je ispod 30-dnevnog minimuma (5,49 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentarakcija 3,49 €6,98 €/kg
- Stanic 4,00 €8,00 €/kg
- Jadrankaakcija 4,49 €8,98 €/kg
- Kaufland 4,49 €8,98 €/kg
- Metro 4,83 €9,66 €/kg
- Plodine 4,89 €9,78 €/kg
- KTC 4,99 €9,98 €/kg
- Konzum 4,99 €9,98 €/kg
- Lidl 4,99 €9,98 €/kg
- Ribola 4,99 €9,98 €/kg
- Spar 4,99 €9,98 €/kg
- Tommy 4,99 €9,98 €/kg
- Vrutak 4,99 €9,98 €/kg
- NTL 5,19 €10,38 €/kg
- Stridon 5,19 €10,38 €/kg
- Studenac 5,29 €10,58 €/kg
- Gavranović 5,49 €10,98 €/kg
- Trgovina Krk 5,49 €10,98 €/kg
- Boso 5,99 €11,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104210259. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
3,49 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (5,49 €, 30.9.) (-41%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Stanic
-
4,00 € (-28%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 7307, 3.10.2026. (ROVINJ)
- Jadranka
-
4,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (-10%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Kaufland
-
4,49 € (-10%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Metro
-
4,83 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
4,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
4,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Ribola
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
4,99 € (+43%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
5,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Stridon
-
5,19 € (-27%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Studenac
-
5,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
5,49 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
5,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Boso
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Čokolino ŽITNA KAŠICA ČOKOL.BABY 210 gnajniže u Studencu akcija 1,79 €8,52 €/kg
- KOLAČ MRAM.ČOK.400 g LEVENTIĆnajniže u Stridonu 2,65 €6,62 €/kg
- ČOKOLINO ČOKOLINO PLUS 400 g PODRAVKA Vnajniže u Konzumu 2,00 €5,00 €/kg
- PODRAVKA D.D. LJEŠNJAK ČOKOLINO 1 kg LINO PODRAVKAnajniže u Lidlu 5,99 €5,99 €/kg
- LINO KAŠ INST ČOKOLINO LJEŠNJAK 500gnajniže u Stridonu 4,36 €8,72 €/kg
- LINO DJECJA HRANA COKOLINO LJESNJAK 200 G LINOnajniže u Kauflandu akcija 1,99 €9,95 €/kg