SENF ESTRAGON 5 kg PODRAVKA
11,49 €
2,30 €/kg · u 4 lanca
u Tommyju
Prosječna
12,92 € 4 lanca
Najviša
15,23 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 11,49 €2,30 €/kg
- Jadranka 11,99 €2,40 €/kg
- Metro 12,98 €2,60 €/kg
- Djelo Vodice 15,23 €3,05 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104023460. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
11,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10160, 3.10.2026. (VUKOVARSKA 36, DUBROVNIK)
- Jadranka
-
11,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Metro
-
12,98 € (+3%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
15,23 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA SENF ESTRAGON TUBA 100g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,05 €10,50 €/kg
- PODRAVKA D.D. SENF ESTRAGON 350 g STAKL.PODRAnajniže u Stridonu 1,96 €5,60 €/kg
- SENF ESTRAGON PODRAVKA 700 gnajniže u Metrou 3,39 €4,84 €/kg
- PODRAVKA D.D. SENF ESTRAGON PVC 140 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,20 €8,57 €/kg
- PODRAVKA SENF ESTRAG. ČAŠICA 100 gnajniže u Stridonu 0,98 €9,80 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO SENF ESTRAGON 200 G TUBA PODRAVKAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,95 €9,75 €/kg