Podravka kokošja pašteta 135 g
1,09 €
8,07 €/kg · u 15 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,43 € 15 lanaca
Najviša
1,65 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,09 €8,07 €/kg
- Studenacakcija 1,09 €8,07 €/kg
- Trgocentarakcija 1,09 €8,07 €/kg
- Spar 1,48 €10,96 €/kg
- Jadranka 1,49 €11,04 €/kg
- KTC 1,49 €10,64 €/kg
- Kaufland 1,49 €11,04 €/kg
- Konzum 1,49 €10,64 €/kg
- Stanic 1,49 €11,04 €/kg
- Tommy 1,49 €11,04 €/kg
- Vrutak 1,49 €11,04 €/kg
- Ribola 1,52 €11,26 €/kg
- Plodine 1,55 €11,48 €/kg
- Trgovina Krk 1,59 €11,78 €/kg
- Boso 1,65 €12,22 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104020452. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,09 € (-36%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.43, 3.10.2026. (Bartula Kašića 6, Zagreb Kvatrić)
- Studenac
-
1,09 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1351, 3.10.2026. (Obrtnička ulica 2, PREGRADA)
- Trgocentar
-
1,09 €; akcija je počela prije naših zapisa (-31%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P220, 3.10.2026. (HUM NA SUTLI 185 HUM NA SUTLI)
- Spar
-
1,48 € (-9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Jadranka
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,49 € (+3%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Stanic
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Tommy
-
1,49 € (-4%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Ribola
-
1,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Plodine
-
1,55 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Trgovina Krk
-
1,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Boso
-
1,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA PASTETE I MESNE KONZERVE PASTETA KOKOSJA 50 G PODRAVKA 75/1najniže u Stridonu 0,58 €11,60 €/kg
- PODRAVKA PAŠTETA KOKOŠJA 95g LO PODRAVKAnajniže u Lidlu 0,89 €9,37 €/kg
- PODRAVKA PASTETE I MESNE KONZERVE KOKOSJA PASTETA GOLD 95 G PODRAVKAnajniže u Lidlu 0,89 €9,37 €/kg
- PODRAVKA PASTETE I MESNE KONZERVE PIKANT PASTETA 50 G PODRAVKAnajniže u Plodinama 0,78 €15,60 €/kg