VANILIN ŠEĆER 1 kg PODRAVKA
4,44 €
4,44 €/kg · u 5 lanaca
u Metrou
Prosječna
5,68 € 5 lanaca
Najviša
7,09 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 4,44 €4,44 €/kg
- Stanic 5,19 €5,19 €/kg
- Jadranka 5,29 €5,29 €/kg
- Djelo Vodice 6,38 €6,38 €/kg
- Stridon 7,09 €7,09 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104018886. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
4,44 € (-4%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Stanic
-
5,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Jadranka
-
5,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
6,38 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stridon
-
7,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA D.D. VANILIN ŠEĆER 8 g PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 0,12 €15,00 €/kg
- PODRAVKA D.D. VANILIN ŠEĆER 8 g 6pak DOLCELAnajniže u NTL-u 0,97 €20,21 €/kg
- DOLCELA VANILIN SECER 8 G 5+1 GRATIS DOLCELAnajniže u Stridonu 0,50 €62,50 €/kg
- VANILIN š.10g PODRAV KAnajniže u Plodinama 0,13 €13,00 €/kg
- BOURBON VANILIJA POD .najniže u Konzumu 0,05 €5,00 €/kg
- DOLCELA BOURBON VANIL.ŠEĆ. DOLCELA 10g 3PAKnajniže u Stridonu 1,01 €101,00 €/kg