Kraš Keksi Petit 400g
1,19 €
2,97 €/kg · u 10 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
1,64 € 10 lanaca
Najviša
1,79 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 1,19 €2,97 €/kg
- Jadranka 1,59 €3,98 €/kg
- Konzum 1,69 €4,22 €/kg
- Plodine 1,69 €4,22 €/kg
- Spar 1,69 €4,22 €/kg
- Studenac 1,69 €4,22 €/kg
- Tommy 1,69 €4,22 €/kg
- Vrutak 1,69 €4,22 €/kg
- Metro 1,73 €4,32 €/kg
- Trgocentar 1,79 €4,47 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102014408. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-30%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Jadranka
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Studenac
-
1,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
1,73 € (+11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Trgocentar
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- KRAŠ KEKS PETIT 1000g KRAŠnajniže u Tommyju 2,49 €2,49 €/kg
- KRAŠ KEKS PETIT BEURRE 960g KRAŠnajniže u Lidlu 3,99 €4,16 €/kg
- KRAŠ KEKS PETIT BEURRE 480g KRAŠnajniže u Kauflandu akcija 2,39 €4,98 €/kg
- KRAS 2X MJ NARUDZBE KEKS PETIT BEURRE 200 Gnajniže u Kauflandu akcija 1,19 €5,95 €/kg
- PETIT BEURRE 960G KRAŠ KEKSI PETIT BEURREnajniže u Metrou 26,93 €4,68 €/kg