ČOK.KAKA.ČOKSA 67 g
0,75 €
11,19 €/kg · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,00 € 3 lanca
Najviša
1,39 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,75 €11,19 €/kg
- Djelo Vodice 0,86 €12,84 €/kg
- Ribola 1,39 €20,75 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102001620. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- Djelo Vodice
-
0,86 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ČOKSA ČOKOLADA ČOKSA 67 gr KAKAO KRAŠ (24)najniže u Stridonu 0,74 €11,04 €/kg
- COK.KAK.PLOCA 90g USKRSnajniže u Ribolu akcija 0,49 €5,44 €/kg
- FILIR D.O.O. KEKSI S KAKAOM I ČOKOLADNOM KREMOM 143g EGOnajniže u Bosi akcija 0,99 €6,92 €/kg
- FILIR d.o.o. KEKS TEMPO ČOKOLADA 61gnajniže u lancu Jadranka 0,65 €10,66 €/kg
- DELICIA PECIVO ČAJN ČOK KAK BŠ 200 g DELICIAnajniže u Konzumu 3,69 €18,45 €/kg
- Ritter Ritter Sport SK17najniže u Kauflandu 2,39 €23,90 €/kg