VATA CIK-CAK 50 g
1,06 €
21,20 €/kg · u 6 lanaca
u Plodinama
Prosječna
1,38 € 6 lanaca
Najviša
1,59 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,06 €21,20 €/kg
- KTC 1,35 €27,00 €/kg
- Ribola 1,35 €27,00 €/kg
- Tommy 1,45 €29,00 €/kg
- Trgocentar 1,49 €29,80 €/kg
- Spar 1,59 €31,80 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03838985292021. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,06 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 125, 3.10.2026. (VELIMIRA SKORPIKA 11, ZAGREB)
- KTC
-
1,35 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Ribola
-
1,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Tommy
-
1,45 € (+7%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
1,49 € (+12%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Spar
-
1,59 € (+7%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TOSAMA VATA CIK CAK 100 g TOSAMAnajniže u Stridonu 1,33 €13,30 €/kg
- LOLA VATA LOLA CIK CAK 100g 0619najniže u Tommyju 1,99 €19,90 €/kg
- LOLA VATA CIK-CAK 200 g LOLA RIBnajniže u KTC-u 3,59 €17,95 €/kg
- BELLESA CIK CAK VATA 100G BELLESAnajniže u Bosi 1,19 €11,90 €/kg
- OLEA VATA OLEA CIK CAK 100 gnajniže u Konzumu 1,09 €10,90 €/kg
- SEPTONA VATA CIK CAK ECO 100 g SEPTONAnajniže u Konzumu 1,00 €10,00 €/kg