SREDSTVO ZA ČIŠ.NAMJ. 500ml ČI
4,49 €
8,98 €/l · u 3 lanca
u KTC-u
Prosječna
4,79 € 3 lanca
Najviša
5,39 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 4,49 €8,98 €/l
- Tommy 4,49 €8,98 €/l
- Trgocentar 5,39 €10,78 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03838980101014. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
4,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ44, 3.10.2026. (PAVLA RADICA 46 A POZEGA)
- Tommy
-
4,49 € (+7%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
5,39 € (+16%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P120, 3.10.2026. (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SUPER JON SUPER JON NAMJESTAJ 650 MLnajniže u Studencu akcija 2,00 €3,08 €/l
- Blista Blista sre.za čiš.i njegu namješt.750mlnajniže u Konzumu 1,00 €1,33 €/l
- ARF ARF NAMJEŠTAJ 600MLnajniže u Kauflandu 2,99 €4,98 €/l
- KH - 7 KH-7 750 ml SRED. ZA ČI. DRVOnajniže u Sparu 3,79 €5,05 €/l
- ORBICO D.O.O. PRONTO 750ml LEGNO PULITOnajniže u Konzumu akcija 4,46 €5,95 €/l
- PRONTO PRONTO ULJE ZA REST.NAMJEŠnajniže u Studencu akcija 4,00 €40,00 €/l