Barcaffe Kava instant classic 200g
6,58 €
32,90 €/kg · u 14 lanaca
u Konzumu
Prosječna
9,02 € 14 lanaca
Najviša
11,25 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 6,58 €32,90 €/kg
- Sparakcija 6,79 €33,95 €/kg
- Plodine 8,39 €41,95 €/kg
- Kaufland 8,49 €42,45 €/kg
- Ribola 8,79 €43,95 €/kg
- Tommy 8,79 €43,95 €/kg
- Vrutak 8,79 €43,95 €/kg
- NTL 9,19 €45,95 €/kg
- Studenac 9,19 €45,95 €/kg
- Boso 9,89 €49,45 €/kg
- Stridon 9,89 €49,45 €/kg
- KTC 9,99 €49,95 €/kg
- Trgovina Krk 10,29 €51,45 €/kg
- Gavranović 11,25 €56,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03838471049474. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
6,58 €; akcija je počela prije naših zapisa (-20%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
6,79 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (8,49 €, 29.9.) (-11%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Plodine
-
8,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Kaufland
-
8,49 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
8,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
8,79 € (+7%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
8,79 € (-1%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
9,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
9,19 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Boso
-
9,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Stridon
-
9,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.34, 3.10.2026. (J.Jelačića 99, Samobor)
- KTC
-
9,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgovina Krk
-
10,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121195, 3.10.2026. (Ulica dr.Franje Tudmana 1, SV.KRIZ ZACRETJE)
- Gavranović
-
11,25 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 309, 3.10.2026. (Vijenac I. Marinkovica 13, OGULIN)
Druge veličine
- ATLANTIC TRADE D.O.O. KAVA INSTANT BARCAFFE BC 100G CLASSIC ATLANTICnajniže u Konzumu akcija 3,44 €34,40 €/kg
- BARCAFFE KAVA CLASSIC 3U1 180 G BARCAFFEnajniže u Konzumu akcija 2,09 €11,61 €/kg
- BARCAFFE KAVA CLASSIC 2U1 14 G BARCAFFEnajniže u KTC-u 0,28 €28,00 €/kg
- BARCAFFE KAVA CLASSIC 3U1 18 G BARCAFFEnajniže u KTC-u 0,28 €14,00 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. KAVA INSTANT 3U1 200 g BARCAFFnajniže u Tommyju akcija 1,99 €9,95 €/kg