COCKTA 0,275 l
1,10 €
4,00 €/l · u 6 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,22 € 6 lanaca
Najviša
1,30 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,10 €4,00 €/l
- KTC 1,20 €4,36 €/l
- Metro 1,20 €4,36 €/l
- Studenac 1,25 €4,55 €/l
- Djelo Vodice 1,29 €4,69 €/l
- Vrutak 1,30 €4,73 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03838471032957. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,10 € (-13%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- KTC
-
1,20 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Metro
-
1,20 € (+14%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Studenac
-
1,25 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Djelo Vodice
-
1,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Vrutak
-
1,30 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 600, 3.10.2026. (bulvanova20)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- COCK 850G COCK TAMARINDE KONCENTRATnajniže u Metrou 107,85 €10,57 €/kg
- COCK 400G COCK TAPIOK ŠKROB KUGLICEnajniže u Metrou 2,63 €6,57 €/kg
- COCKTA COCKTA FREE 0,33 L LIMENKAnajniže u Studencu akcija 0,90 €2,73 €/l
- COCKTA GAZ PIĆE COCKTA FREE 0.5Lnajniže u Konzumu 1,25 €2,50 €/l
- ATLANTIC TRADE D.O.O. SOK COCKTA 0,5L PETnajniže u Stridonu 1,03 €2,06 €/l
- ATLANTIC TRADE D.O.O. SOK GAZIRANI COCKTA 1,5L PETnajniže u Stridonu 1,69 €1,13 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto1,34 € · 2.10.2026.