MARMELADA AFR SUN 150ml
Najniža danas
15,99 €
106,60 €/l · u 2 lanca
u Tommyju
Prosječna
18,00 € 2 lanca
Najviša
20,00 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 15,99 €106,60 €/l
- Konzum 20,00 €133,33 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 15,99 € (2.10.)
15,99 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03831070660477. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
15,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10337, 3.10.2026. (CESTA HRVATSKIH BRANITELJA 41A, PREKO)
- Konzum
-
20,00 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0201, 3.10.2026. (BJELOVARSKA 48B, SESVETE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AFRODITA SUHO ULJE AFR SUN CARE MAR 150mlnajniže u Kauflandu 14,99 €99,93 €/l
- AFRODITA MARMELADA 200 ml MANGO AFRODITAnajniže u Kauflandu 17,99 €89,95 €/l
- AFRODITA AFRODITA SUN CARE F10 200ML MARMELADA TROPICALnajniže u lancu Trgovina Krk 15,89 €79,45 €/l
- Sun C.ulje za tamnjenje u spreju F6najniže u Lidlu 7,99 €53,27 €/l
- AFRODITA PEKMEZ AFR SUN CARE EXPRESS 200mlnajniže u lancu Trgovina Krk 17,09 €85,45 €/l
- AFRODITA MAR AFR STRAW JELLY 200 mlnajniže u Kauflandu 17,99 €89,95 €/l