KREMA AFRODITA SPF 50 50 ml
15,99 €
319,80 €/l · u 3 lanca
u Sparu
Prosječna
16,99 € 3 lanca
Najviša
18,99 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 15,99 €319,80 €/l
- Tommy 15,99 €319,80 €/l
- Studenac 18,99 €379,80 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03831070658955. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
15,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8702, 3.10.2026. (zagreb jankomir 33.)
- Tommy
-
15,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
18,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T856, 3.10.2026. (Trg dr. Franje Tuđmana 1, SLUNJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AFRODITA KREMA SUN SPORT 90 ml SPF 30najniže u Sparu 11,79 €131,00 €/l
- AFRODITA KREMA ZA LICE SUN AFROD. 50 ml SPF 30najniže u Konzumu 9,99 €199,80 €/l
- AFRODITA AFRODITA BB KREMA ANTIAGE SPF30 30mLnajniže u Konzumu 13,49 €449,67 €/l
- AFRODITA AFR.KR.100 ml KIDS ZA SUNČANJE F30najniže u Kauflandu 9,99 €99,90 €/l