ODSTRANJ.ZA NOKTE ULJNI 100 ml
Najniža danas
2,79 €
27,90 €/l · u 2 lanca
u Plodinama
Prosječna
2,89 € 2 lanca
Najviša
2,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 2,79 €27,90 €/l
- Spar 2,99 €29,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,79 € (2.10.)
2,79 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03831070655213. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
2,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AFRODITA ODSTR LAKA AFR ULJ BIOT 125mlnajniže u Sparu 3,99 €31,92 €/l
- ROSAL ROSAL NAILS ULJNI ODSTR.LAKA 85 MLnajniže u Kauflandu 1,59 €18,71 €/l
- AFRODITA AFRODITA KAM.ULJNI.ODSTRA.LAKA 125 MLnajniže u Studencu akcija 2,00 €16,00 €/l
- INDOR ACETON ULJNI 125 ML PARISIENNEnajniže u Sparu akcija 0,55 €4,40 €/l
- AFRODITA ARF.ULJNI ODST. LAKA 100 ML CALENDULAnajniže u Studencu akcija 1,90 €19,00 €/l
- SOLVENTE ACETON ULJ.125 ml JA RB.najniže u Ribolu 0,99 €7,92 €/l