Zala Voda prir.neg.4+2gratis 6x1,5L
Najniža danas
2,39 €
0,27 €/l · u 3 lanca
u Kauflandu
Prosječna
2,90 € 3 lanca
Najviša
3,16 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 2,39 €0,27 €/l
- KTC 3,16 €0,35 €/l
- Vrutak 3,16 €0,35 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 2,39 € (3.10.)
2,39 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03830084191571
- Kaufland
-
2,39 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1130, 3.10.2026. (Obrtnicka ulica 1 Cakovec)
- KTC
-
3,16 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Vrutak
-
3,16 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Zala Zala Voda prirodna mineral.negaz.1L PETnajniže u Kauflandu 0,75 €0,75 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O VODA PRIRODNA MINERALNA NEGAZIRANA ZALA 1,5L PETnajniže u lancu Djelo Vodice 0,79 €0,53 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O VODA PRIRODNA MINERALNA NEGAZIRANA ZALA 0,5L PETnajniže u lancu Djelo Vodice 0,69 €1,38 €/l