Proteini.si Proteini Whey vanilija 400g
17,49 €
43,72 €/kg · u 5 lanaca
u Tommyju
Prosječna
20,21 € 5 lanaca
Najviša
25,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 17,49 €43,72 €/kg
- Kaufland 17,59 €43,97 €/kg
- Plodine 19,99 €49,97 €/kg
- Ribola 19,99 €49,97 €/kg
- Spar 25,99 €64,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03830081425372. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
17,49 € (+11%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
17,59 € (+12%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
19,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
19,99 € (+18%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
25,99 € (+66%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PROTEINI.SI PROTEIN WHEY VANIL. 30 g P.SInajniže u Plodinama 1,09 €36,33 €/kg
- PROTEINI.SI PROTEIN MY WHEY 100% PURE VANILIJA 300 G PROTEINI.SInajniže u Studencu 11,99 €
- PROTEINI.SI PROTEINI MY NEW WHEY VANILIJA 300 G PROTEINI.SInajniže u Plodinama 12,99 €43,30 €/kg
- Rebel Natural Protein Whey SK1najniže u Plodinama 20,99 €29,99 €/kg