Proteini.si Proteini Whey čokolada 400g
17,59 €
43,97 €/kg · u 3 lanca
u Kauflandu
Prosječna
19,19 € 3 lanca
Najviša
19,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 17,59 €43,97 €/kg
- Plodine 19,99 €49,97 €/kg
- Ribola 19,99 €49,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03830081425334. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
17,59 € (+12%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
19,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
19,99 € (+18%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PROTEINI.SI PROTEIN WHEY ČOKOL. 30 g P.SInajniže u Plodinama 1,09 €36,33 €/kg
- PROTEINI SI PROT.JAG. 30 g 100% BIJ.ČOK. WHEY PRO.Snajniže u Plodinama 1,09 €36,33 €/kg
- PROTEINI.SI PROTEIN NATURAL WHEY JAGODA I BIJELA COKOLADA 400 G PROTEINInajniže u Kauflandu 17,59 €43,97 €/kg
- PROTEINI.SI PROTEIN MY WHEY 100% PURE COKOLADA 300 G PROTEINI.SInajniže u Ribolu 12,49 €41,63 €/kg
- PROTEINI.SI PROTEINI MY NEW WHEY COKOLADA 300 G PROTEINI.SInajniže u Plodinama 12,99 €43,30 €/kg
- PROTEINI.SI PROTEIN WHEY ČOKOL .500 g P.SInajniže u Tommyju akcija 12,99 €25.980,00 €/kg