PASTA ZA Z. COLGATE 100+75 ml
Najniža danas
2,59 €
u 2 lanca
u Tommyju
Prosječna
2,84 € 2 lanca
Najviša
3,09 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 2,59 €
- NTL 3,09 €17,66 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,59 € (2.10.)
2,59 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03830075443641. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10314, 3.10.2026. (LOKUNJE 3, NOVALJA)
- NTL
-
3,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 33006, 3.10.2026. (Viktora Colje 84, NOVI MAROF)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- COLGATE COLGATE 75 ML MAX CLEANnajniže u Konzumu 1,50 €20,00 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O PASTA ZA ZUBE COLGATE HERBAL WHITE 75 MLnajniže u Tommyju akcija 0,69 €9,20 €/l
- COLGATE COLGATE ZUBNA PASTA 75 ML ADVANCED WHITE PURPLEnajniže u Konzumu akcija 2,25 €30,00 €/l
- COLGATE ZP COLG WHITENI 75ml 3245najniže u Sparu 2,09 €27,87 €/l
- Colgate Pasta za zube Max White SK3najniže u Kauflandu 2,59 €34,53 €/l
- Colgate Pasta za zube Max White SK3najniže u Kauflandu 2,59 €34,53 €/l