Heineken sv. pivo 5% 0,5 l limenka
1,73 €
3,46 €/l · u 15 lanaca
u Metrou
Prosječna
1,82 € 15 lanaca
Najviša
2,09 € u lancu Stanic
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 1,73 €3,46 €/l
- KTC 1,75 €3,50 €/l
- Kaufland 1,75 €3,50 €/l
- Konzum 1,75 €3,50 €/l
- Lidl 1,75 €3,50 €/l
- Plodine 1,75 €3,50 €/l
- Ribola 1,75 €3,50 €/l
- Spar 1,75 €3,50 €/l
- Tommy 1,75 €3,50 €/l
- Jadranka 1,82 €3,64 €/l
- Gavranović 1,89 €3,78 €/l
- NTL 1,89 €3,78 €/l
- Studenac 1,94 €3,88 €/l
- Boso 1,99 €3,98 €/l
- Stanic 2,09 €4,18 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03830001714692. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
1,73 € (+6%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
1,75 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
1,75 € (+5%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
1,75 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 005, 3.10.2026. (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Ribola
-
1,75 € (+5%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
1,82 € (+5%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Gavranović
-
1,89 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- NTL
-
1,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
1,94 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Boso
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Stanic
-
2,09 € (+5%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 4X0,5 L LIMENKAnajniže u Studencu 5,57 €2,79 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 4 X 0,33 L LIMENKAnajniže u Metrou 4,58 €3,47 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN SILVER 0.5L LIMnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €3,38 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN SILVER 4PACK 0.33L LIMnajniže u lancu Djelo Vodice 3,79 €2,87 €/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO KARLOVAČKO 4X0,5L LIMENKAnajniže u Konzumu akcija 4,69 €2,35 €/l
- KARLOVAČKO PIVO KARLOVAČKO 0.5L LIM 6 PAKnajniže u Stridonu 6,75 €13,50 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto1,84 € · 2.10.2026.