ČAŠA PP 220/200 ml 100/1 PROZIRN
Najniža danas
1,99 €
9,95 €/l · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
1,99 € 2 lanca
Najviša
1,99 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 1,99 €9,95 €/l
- Stridon 1,99 €9,95 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,99 € (3.10.)
1,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03800230650672. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Stridon
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ČAŠA PP 300 ml 50/1 PROZIRNA MADISnajniže u Stridonu 2,29 €7,63 €/l
- ČAŠA PP 500 ml 50/1 PROZIRNA MADISnajniže u Stridonu 3,99 €7,98 €/l
- PREMIUM ČAŠA PP 0.3 L (350cc) PROZ. BAŽDAR 50/1 (25)najniže u Stridonu 1,49 €4,97 €/l
- PREMIUM ČAŠA PP 0.20L prozirna baždar 100/1 (30)najniže u Stridonu 1,65 €8,25 €/l
- ELMAG ČAŠA PP 0.3L PROZ. 50/1 ELMAGnajniže u Stridonu 2,65 €8,83 €/l
- SPARTA TRGOVINA D.O.O. ČAŠA ZA PIVO 0,5L 50/1 BAŽDAR PVC TRANSPARENTNAnajniže u Stridonu 2,79 €5,58 €/l
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?