Garnier Botanic Th.Regenerator Almo200ml
2,50 €
12,50 €/l · u 11 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,75 € 11 lanaca
Najviša
4,69 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 2,50 €12,50 €/l
- KTC 2,99 €14,95 €/l
- Konzumakcija 2,99 €14,95 €/l
- Kaufland 3,79 €18,95 €/l
- Plodine 3,79 €18,95 €/l
- Ribola 3,79 €18,95 €/l
- Tommy 3,79 €18,95 €/l
- Jadranka 3,99 €19,95 €/l
- Djelo Vodice 4,39 €21,95 €/l
- Trgovina Krk 4,49 €22,45 €/l
- Trgocentar 4,69 €23,45 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03600542114448. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,50 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- KTC
-
2,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-23%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0037, 3.10.2026. (MAKSIMIRSKA CESTA 1, ZAGREB)
- Kaufland
-
3,79 € (+6%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
3,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
3,79 € (+6%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
3,79 € (+6%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
3,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
4,39 € (+10%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
4,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111047, 3.10.2026. (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
- Trgocentar
-
4,69 € (+6%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- GARNIER BOTANIC THERAPY BOTANIC THERAPY 250 ML UGLJEN REGENERATORnajniže u Sparu akcija 1,89 €9,45 €/l
- GARNIER BOTANIC THERAPY B.THERAPY 200 ML HONEY REGENERATORnajniže u Konzumu akcija 2,99 €14,95 €/l
- GARNIER BOTANIC THERAPY BOTANIC THERAPY 200 ML ZOB DELICATE REGENERATORnajniže u Sparu akcija 1,89 €9,45 €/l
- Garnier Garnier Botanic T.Bal.za kosu Avok.200mlnajniže u Sparu akcija 1,89 €9,45 €/l
- GARNIER BOTANIC THERAPY B. THERAPY REGENERATOR 200 ML GINGERnajniže u Plodinama 3,59 €17,95 €/l
- GARNIER BOTANIC THERAPY BOTANIC TH.200 ml REG.MYTHIQUE OLIVEnajniže u Ribolu 3,18 €15,90 €/l