Johnsons Baby šampon 500ml
6,59 €
13,18 €/l · u 8 lanaca
u Sparu
Prosječna
8,61 € 8 lanaca
Najviša
9,85 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 6,59 €13,18 €/l
- Tommy 8,55 €17,10 €/l
- Kaufland 8,59 €17,18 €/l
- Plodine 8,59 €17,18 €/l
- Ribola 8,59 €17,18 €/l
- Konzum 8,65 €17,30 €/l
- NTL 9,49 €18,98 €/l
- KTC 9,85 €19,70 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03574661593197. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
6,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (+7%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
8,55 € (+11%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
8,59 € (+12%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
8,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
8,59 € (+20%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Konzum
-
8,65 € (+12%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
9,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 31020, 3.10.2026. (Podravska 11, VARAZDIN)
- KTC
-
9,85 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Druge veličine
- J J J''S BABY SAMPON 300 MLnajniže u Studencu akcija 4,00 €13,33 €/l
- ŠAMPON BABY LAVANDA 300najniže u lancu Djelo Vodice 3,85 €
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŠAMPON BABY KAMILICA 300 ml J&Jnajniže u Studencu akcija 4,00 €13,33 €/l
- J J J'''S BABY SAMPON 300 ML BEDTIMEnajniže u Studencu akcija 2,50 €8,33 €/l
- J J J''S BABY SAMPON 500 ML BEDTIMEnajniže u Sparu akcija 7,29 €14,58 €/l
- J&J ŠAMPON J&J PURE&GENTLE 750mlnajniže u Kauflandu 7,39 €9,85 €/l