Hennessy konjak 40% 0,7l
27,29 €
38,99 €/l · u 7 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
34,16 € 7 lanaca
Najviša
40,89 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 27,29 €38,99 €/l
- Konzumakcija 29,99 €42,84 €/l
- Sparakcija 29,99 €42,84 €/l
- Studenacakcija 34,99 €49,99 €/l
- Plodine 37,99 €54,27 €/l
- Tommy 37,99 €54,27 €/l
- KTC 40,89 €58,41 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03245990043317. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
27,29 €; akcija je počela prije naših zapisa (-28%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
29,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-26%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Spar
-
29,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-29%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
34,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Plodine
-
37,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 184, 3.10.2026. (ALFREDA NOBELA 6 SOP, SESVETSKI KRALJEVEC)
- Tommy
-
37,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
40,89 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Druge veličine
- HENNESSY KONJAK HENNESSY RICHARD 0.7Lnajniže u Konzumu 2.650,00 €3.785,71 €/l
- HENNESSY KONJAK HENNESSY COGNAC VSOP 0.7lnajniže u Konzumu akcija 61,08 €87,26 €/l
- HENNESSY KONJAK HENNESSY VS 0.7L + 2 ČAŠEnajniže u lancu Vrutak 39,50 €56,43 €/l
- HENNESSY COGNAC HENNESSY XO 0.7Lnajniže u Konzumu akcija 214,98 €307,11 €/l
- HENNESSY HENNESSY VS 0.70 (12)najniže u Stridonu 29,50 €42,14 €/l