KRUH PANJ 500 g
Najniža danas
1,57 €
3,14 €/kg · u 1 lancu
u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,57 €3,14 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 1,57 € (3.10.)
1,57 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 01565777777771
- Studenac
-
1,57 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Druge veličine
- TKZ KRUH PANJ 400G PAK TKZnajniže u Sparu 1,49 €3,73 €/kg
- TKZ KRUH PANJ 400g TKZnajniže u Sparu 1,49 €3,73 €/kg
- GRADSKA PEKARA d.o.o. KRUH GP PANJ 500g PAK.najniže u lancu Gavranović 3,09 €6,18 €/kg
- CIABATTA KRUH 315G PAN-PEK DSnajniže u lancu Jadranka 1,19 €3,78 €/kg
- DR SCHAR KRUH BIJELI BEZ GL 250g SCHARnajniže u Bosi 2,20 €8,80 €/kg
- DR SCHAR KRUH PAN CEREA RUST BEZ GLU 250g SHnajniže u Metrou 2,63 €10,52 €/kg