Jim Beam whisky 40% 0,7l
18,72 €
26,74 €/l · u 12 lanaca
u KTC-u
Prosječna
19,92 € 12 lanaca
Najviša
20,73 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 18,72 €26,74 €/l
- Djelo Vodice 18,99 €27,13 €/l
- Lidl 19,99 €28,56 €/l
- Plodine 19,99 €28,56 €/l
- Ribola 19,99 €28,56 €/l
- Tommy 19,99 €28,56 €/l
- Trgocentar 19,99 €28,56 €/l
- Kaufland 20,02 €28,60 €/l
- Spar 20,02 €28,60 €/l
- Konzum 20,05 €28,64 €/l
- Jadranka 20,52 €29,31 €/l
- Studenac 20,73 €29,61 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 00080686000389. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
18,72 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Djelo Vodice
-
18,99 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Lidl
-
19,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
19,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 184, 3.10.2026. (ALFREDA NOBELA 6 SOP, SESVETSKI KRALJEVEC)
- Ribola
-
19,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Tommy
-
19,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
19,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Kaufland
-
20,02 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
20,02 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
20,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Jadranka
-
20,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
20,73 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Jim Beam WHISKE.JIM BEAM 0,7 L + 2 ČAŠEnajniže u Plodinama 23,99 €34,27 €/l
- JIM BEAM WHISKEY JIM BEAM BLACK 0,7 Lnajniže u Plodinama 24,99 €35,70 €/l
- JIM BEAM JIM BEAM 1.0L (6)najniže u Stridonu 19,81 €19,81 €/l
- JIM BEAM WHISKY JIM BEAM BLACK 45% 0,7 L + 1 CASAnajniže u Plodinama 29,99 €42,84 €/l
- JIM BEAM WHISKY JIM BEAM 40% 0,7 L + 1 CASAnajniže u lancu Vrutak 22,99 €32,84 €/l
- JIM BEAM WHISKY JIM BEAM 40% 0,7 L LIMENKAnajniže u lancu Vrutak 21,99 €31,41 €/l