ČOK. JAJE G. D. 20 g
Najniža danas
1,79 €
89,50 €/kg · u 2 lanca
u NTL-u
Prosječna
1,83 € 2 lanca
Najviša
1,87 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 1,79 €89,50 €/kg
- Studenac 1,87 €93,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,79 € (3.10.)
1,79 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 00000080661498
- NTL
-
1,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
1,87 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T598, 3.10.2026. (Bijela uvala 5, FUNTANA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUPIN d.o.o. JAJE ČOK.PAW PATROL 20gnajniže u Studencu akcija 0,50 €25,00 €/kg
- ZAINI ČOK.JAJE ŽENSKO 20 g DUPINnajniže u Kauflandu 1,29 €64,50 €/kg
- ZAINI COKOLADNO JAJE MADAGASCAR 20 G ZAINInajniže u KTC-u 0,99 €49,50 €/kg
- DUPIN D.O.O. COK. JAJE 20 gnajniže u Studencu akcija 0,50 €25,00 €/kg
- DUPIN d.o.o. JAJE ČOK.L.O.L. 20gnajniže u KTC-u 0,99 €49,50 €/kg
- ČOKOLADNO JAJE CARSnajniže u lancu Vrutak 1,39 €69,50 €/kg