NIVEA REGENERATOR DIAMOND GLOSS 200ML(6)
Najniža danas
4,19 €
20,95 €/l · u 1 lancu
u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentarakcija 4,19 €20,95 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 4,19 € (2.10.)
4,19 €
15.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 00000042246206. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
4,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-21%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P220, 3.10.2026. (HUM NA SUTLI 185 HUM NA SUTLI)
Druge veličine
- ALCA ZAGREB D.O.O REG. DIAMOND GLOSS 200 ml NIVEAnajniže u Studencu akcija 2,79 €13,95 €/l
- NIVEA NIVEA REGENERATOR DIAMOND GLOSS 200 mlnajniže u Bosi akcija 2,98 €14,90 €/l
- REGENERATOR ZA KOSU DIAMOND GLOSS 200ml NIVEAnajniže u lancu Djelo Vodice 5,49 €27,45 €/l
- NIVEA-BEIERSDORF N-NIVEA HAIR C REGEN 200MLDIAMOND GLOSSnajniže u Bosi akcija 2,98 €14,90 €/l