Airwaves žvakaće gume SK2
Najniža danas
0,99 €
70,71 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 0,99 €70,71 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 0,99 € (3.10.)
0,99 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 00000042124139. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK.BLACK MINT 14 g AIRWAVES DRAŽEJEnajniže u Stridonu 0,86 €61,43 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK. BLACK CURRANT 64 g AIRWAVESnajniže u Trgocentru 3,39 €52,97 €/kg
- Airwaves žvakaće gume SK2najniže u Stridonu 0,75 €53,57 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK.BLACKMINT 64 g AIRWAVES BOČICAnajniže u Metrou 3,66 €57,19 €/kg
- Airwaves žvakaće gume SK2najniže u Lidlu 0,99 €70,71 €/kg
- Airwaves žvakaće gume SK2najniže u Lidlu 0,99 €70,71 €/kg