Meso
508 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ARTU ARTU MP 1230 g MESOnajniže u Tommyju 1,89 €1,54 €/kg
- ARTU ARTU MP 415 g MESOnajniže u lancu Jadranka 0,85 €2,05 €/kg
- ASIAMAMA GYOZE S MESOM I POVRĆEM 145 gnajniže u Konzumu 4,49 €29,93 €/kg
- ASKA GRAŠAK GIT 400 g S PILEĆIM MESOMnajniže u Bosi 3,50 €8,75 €/kg
- AVE SOČNO CARSKO MESO U MARINADI 480 gnajniže u Konzumu 5,99 €12,48 €/kg
- BAT ZA MESO 878971 OFFERT.najniže u Stridonu 3,75 €
- BAT ZA MESO DRVENI 30 cmnajniže u Ribolu 4,11 €
- BAT ZA MESO DRVENI OFFERTnajniže u Stridonu 3,15 €
- BAT ZA MESO DVOSTRANI H03najniže u Stridonu 3,03 €
- BAT ZA MESO METALNI 22 cm OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 4,15 €
- BBQ BBQ RESETKA ZA ROSTILJ ZA MESO I POVRCE 33X35 CMnajniže u Plodinama 4,10 €
- BERLINER NOŽ ZA MESOnajniže u Studencu 6,99 €
- BIODINAMI MORSKA SOL MESOLONGHI MLINAC190 G BIODINAMInajniže u Plodinama 2,99 €15,74 €/kg
- BO Burek s mesomnajniže u Lidlu 1,59 €7,57 €/kg
- BO Burek s mesomnajniže u Lidlu 1,59 €7,57 €/kg
- BO Burek s mesomnajniže u Lidlu 1,59 €7,57 €/kg
- BO Burek s mesomnajniže u Lidlu 1,59 €7,57 €/kg
- BOMARK VREĆICE ZA MESOnajniže u Studencu 0,03 €
- BOSMATTOM BAT ZA MESO-MANJI FI50najniže u Stridonu 3,58 €
- BOSMATTOM DASKA ZA MESO 200-280-20 BOSMATTOMnajniže u Stridonu 4,11 €