Meso
100 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ULTRA-HRANA M.415 g MESOnajniže u Ribolu 0,55 €1,33 €/kg
- MLJEVENO MIJEŠANO MESO 500G,SAMACOnajniže u Trgocentru 0,99 €1,98 €/kg
- PODRAVKA JUHA GOVEĐ TIJES I MESO 60g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,09 €18,17 €/kg
- VINDIJA D.O.O. MESO USITNJENO PUREĆE SM 500g VINDONnajniže u Stridonu 1,59 €3,18 €/kg
- SMR BUREK MESO MOTANI 180G MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €9,39 €/kg
- KLARA BUREK MESO 250 g MOTANInajniže u Trgocentru 1,85 €6,17 €/kg
- Naša mesnica Svinjsko mljeveno mesonajniže u Lidlu 1,99 €3,98 €/kg
- MAP PAKIRANJA SVINJSKO MLJEVENO MESO E500 Gnajniže u Plodinama 1,99 €3,98 €/kg
- NO BRAND SVINJSKO MLJEVENO MESO 500gnajniže u Eurospinu 1,99 €3,98 €/kg
- VINDIJA D.O.O. MESO USITNJENO PILEĆE SM 500 g CEKINnajniže u KTC-u 2,09 €4,18 €/kg
- SV.MLJ.MESO 540g PIKnajniže u Ribolu 2,21 €4,09 €/kg
- PUREĆE MLJ.MESO 300gVIND.najniže u Ribolu 2,52 €
- WHISKAS 4x100 g MIX MESO /POVRĆEnajniže u Ribolu 2,52 €6,30 €/kg
- FACKELMANN VILICA ZA MESO RF BLACK K-RUCKAnajniže u lancu Jadranka 2,79 €
- CCA6,5KG CARSKO MESO CIJELO VPnajniže u Metrou 2,89 €2,89 €/kg
- MIJEŠANO MLJEVENO MESO 450 gnajniže u Sparu 2,99 €6,64 €/kg
- DISA PITA MESO 240g PONSnajniže u Ribolu 2,99 €12,46 €/kg
- Naša mesnica Svinjsko meso za gulašnajniže u Lidlu 2,99 €5,98 €/kg
- PIK VRBOVEC SV CARSKO MESO NEOB III KATnajniže u Konzumu akcija 2,99 €2,99 €/kg
- PAGUS SOL ZA MESO 400Gnajniže u lancu Djelo Vodice 3,19 €7,97 €/kg