Meso
508 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- 100G MARKO DAGNJE DIMLJ. MESOnajniže u Metrou 7,99 €79,90 €/kg
- 2,55 KG JUNEĆE MLJEV MESO MAPnajniže u Metrou 28,67 €11,24 €/kg
- 2,55KG MIJEŠ MLJEVENO MESO MAPnajniže u Metrou 18,89 €7,41 €/kg
- 400G MESO KRALJ RAKOVICE KUHANnajniže u Metrou 23,74 €59,35 €/kg
- 500G MESO JADRANSKE KOZICEnajniže u Metrou 16,61 €33,22 €/kg
- 500G MESO ŠKAMPAnajniže u Metrou 24,99 €49,98 €/kg
- ABACO INOX KUKA ZA MESO 5 mm 10 komnajniže u Studencu akcija 3,00 €
- ABACO INOX KUKA ZA MESO 6 mm 10 komnajniže u Studencu akcija 5,00 €
- ABACO MESOREZNICA br.2+NAST. ZA KOB.najniže u Studencu 55,74 €
- AIA ODREZAK PIL I PUR MESO SA ŠPINATOM 440gnajniže u Konzumu 3,09 €7,02 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA MAČKE JUHA MESO 6X48 g FELIXnajniže u Kauflandu 2,99 €10,38 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA MAČKE SM MS JET POV 300 g FRISKIESnajniže u Konzumu 1,00 €3,33 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA PSE SP MESO POV 3 kg DARLINGnajniže u Konzumu akcija 5,99 €2,00 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA PSE SP MESO POV 500 g DARLINGnajniže u lancu Jadranka 1,99 €3,98 €/kg
- ALIBERT TORTELINI SUHI S MESOM 250 G ALIBERTnajniže u Plodinama 1,86 €7,44 €/kg
- ALPINA BAT ZA MESO DRVENI 26,5 cmnajniže u Bosi 3,99 €
- ALPINA KUHINJSKI NOZ ZA MESO 33,5 CMnajniže u Plodinama 3,99 €
- AMARE MESO JAD.KOZI.250 gnajniže u Ribolu 8,15 €32,60 €/kg
- AMIGA NO BRAND MESOREZNICA 150 W GTM-8622-CGnajniže u Plodinama 17,39 €
- ANCAVICO 900G DAGNJE MESO 150/250najniže u Metrou 9,11 €10,12 €/kg