Kućanstvo
4.360 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- - Papirnata vrećicanajniže u Lidlu 0,39 €
- - Papirnata vrećicanajniže u Lidlu 0,39 €
- 100/1 PAP.TANJUR BIJELI 18CMnajniže u Metrou 7,31 €10,01 €/kg
- 100/1 PAP.TANJUR BIJELI 23CMnajniže u Metrou 7,63 €6,94 €/kg
- 1000/1 PAP.VREĆ.HAMB.16X16CMnajniže u Metrou 21,16 €10,58 €/kg
- 1000/1 PAP.VREĆ.PIZZU 20X20CMnajniže u Metrou 25,01 €8,34 €/kg
- 10KG MLADI KRUMPIR VREĆnajniže u Metrou 8,78 €0,88 €/kg
- 20/1 PAP.KUTIJA TOČKI.12X21X7najniže u Metrou 4,99 €10,51 €/kg
- 200/1 MASNI PAPIR ZA BUR.50X40najniže u Metrou 14,68 €12,23 €/kg
- 250/1 PAP.VREĆ 260X170X250 BIJnajniže u Metrou 37,38 €5,02 €/kg
- 250/1 PAP.VREĆ 260X170X250 CRNnajniže u Metrou 49,88 €6,70 €/kg
- 3de Perfetto 3de Deterdž.za posuđe crv.nar.450ml_OCnajniže u Kauflandu 0,89 €1,98 €/l
- 3de Perfetto 3de Deterdž.za posuđe pal.mlij.450ml_OCnajniže u Kauflandu 0,89 €1,98 €/l
- 3de Perfetto 3de Deterdžent za posuđe limun 450ml_OCnajniže u Kauflandu 0,89 €1,98 €/l
- 50/1 PAP.VREĆ.SM.22X14X29CMnajniže u Metrou akcija 6,49 €3,61 €/kg
- 500/1 TROK. VREĆ POM. NOV.19CMnajniže u Metrou 48,11 €28,30 €/kg
- 5FIVE FIVE CAROBNA SPUZVA MELAMIN, BIJELAnajniže u Plodinama 1,09 €
- 5FIVE VAKUUM VRECE 2/1 50X60 / 70X120 CMnajniže u Plodinama 4,38 €
- 5FIVE VAKUUM VRECE 3/1 35X55/ 50X70 CMnajniže u Plodinama 3,05 €
- 5FIVE VAKUUM VRECE 5/1 50X60/ 60X80/ 70X120 CM MIRISNEnajniže u lancu Trgovina Krk 8,49 €